"SOMATIC ALIGNMENT 
PRACTITIONER TRAINING"

LATVIJĀ

ar Santiago Ramirez

16.-21. Maijs, 2024 (GRUPA PILNA)
7.-12. Novembris, 2024


KAPĒC? 

Pašos savas darbības pirmsākumos, kad es sāku cilvēkiem vadīt enerģijas elpošanas sesijas, es sāku novērot, ka, katru reizi, elpošanas sesijas laikā, kad cilvēks pieredz intensīvu emociju atbrīvošanu, uz to kaut kādā veidā reaģē arī fiziskais ķermenis. 

Sāku šo fenomenu izzināt sīkāk un novērot elpošanas sesiju laikā un ļoti skaidri apzinājos, ka - ja mēs atbrīvojam emocionālu nospiedumu mūsu emocionālajā ķermenī, tad tas ir jāatbrīvo no pārējiem ķermeņiem arī - tajā skaitā fiziskā ķermeņa. Citādāk, ja šis nospiedums netiek atbrīvots pilnībā, pat šūnu līmenī, tad tas pēc kāda laika atkal atgriežas un liek par sevi manīt. 
Es sāku apgūt dažādas tehnikas un instrumentus, ko izmantoju sesiju laikā, lai atbalstītu cilvēka fizisko ķermeni, bet...
ir pienācis brīdis, kad Visums man ziņo - laiks iet vēl dziļāk! 

Brīnumainu notikumu ceļā, esmu sastapusi pasaules līmeņa skolotāju  Santiago Ramirez un esmu uzaicinājusi viņu vadīt apmācības Latvijā! 

"SOMATIC ALIGNMENT PRACTITIONER TRAINING"
LATVIJĀ

16.-21. Maijs, 2024, Rīga
7.-12. Novembris, 2024, Rīga

Šīs apmācības piedāvā dziļu izpratni un zināšanas ķermeņa atbrīvošanā (De-armouring*), nervu sistēmas regulēšanā, elpošanas un enerģijas plūsmas atjaunošanā caur fizisko ķermeni.
Apmācību laikā Tu iegūsi zināšanas un praktiskās iemaņas, kā veselīgā, atbalstošā un drošā veidā atbrīvot no ķermeņa emocionālās un enerģētiskās traumas, spriedzes, blokus un sāpes.


Apmācību laikā, Tu iemācīsies izmantot psihosomatisko izpratni, izmantojot polivagālās teorijas*  pamatzināšanas, kā arī enerģētiskās prakses, kas ļaus Tev noteikt disfunkciju (spiedzi, traumu, utml.) caur somatisko un psihoemocionālo izpratni gan savā, gan Tava klienta ķermenī.
Apmācību laikā pasniedzējs Santi Tev ļaus apgūt dažādus nepieciešamos rīkus, lai Tev būtu iespējams klientam palīdzēt, atbrīvojot no spriedzes, traumas, sāpēm un tādā veidā nonākt HOMEOSTĀZES stāvoklī.


Apvienojot konkrētus paņēmienus, kas ietver trigera punktus, dinamiskas kustības, elpošanu un somatisko atbrīvošanu (De-armouring), Tu attīstīsi praksi, kas ļaus atbrīvot sarežģītus aizsprostojumus un pagātnes traumatiskas pieredzes no Tava klienta ķermeņa.

* De-armouring - "bruņu noņemšana" ir veids, kā atbrīvot no ķermeņa traumatiskas pieredzes, blokus, iestrēgušu enerģiju, emocijas un spriedzi, ko mēdz saukt arī par bruņām. 

* Polivalagal teorija ir autonomās nervu sistēmas (ANS) teorija. Tā nosaukums ir cēlies no vagusa nerva, galvaskausa nerva, kas ir parasimpātiskās nervu sistēmas galvenā sastāvdaļa. Tradicionālais autonomās nervu sistēmas skatījums attēlo sistēmu divās daļās: simpātiskā nervu sistēma, kas ir aktīvāka (cīņa vai bēgšana); un parasimpātiskā nervu sistēma, kas atbalsta veselību, augšanu un atjaunošanos (reakcija uz atpūtu un gremošanu).

KAM IR PAREDZĒTAS ŠĪS APMĀCĪBAS?

Šīs apmācības ietver vairāk nekā 35 stundas praktiska darba un tās galvenokārt ir paredzētas:  

 • holistiskās veselības terapeitiem
 • treneriem, ķermeņa prakšu pasniedzējiem
 • elpošanas prakšu pasniedzējiem
 • psihologiem, utml. 
 • masieriem
 • pasniedzējiem, kas jau strādā ar cilvēkiem
Tā pat šīs apmācības paredzētas ikvienam, kas vēlas padziļināt savu izpratni par nervu sistēmu un apgūt tādus instrumentus, kā elpošana un somatika, lai vēl dziļāk un pilnvērtīgāk spētu palīdzēt saviem klientiem.

PAR PASNIEDZĒJU

Santi ir kaislīgs cilvēka apziņas pētnieks, kuru interesē lielie dzīves noslēpumi. Viņa personiskās pieredzes ceļš ir atvēris milzīgu beznosacījuma mīlestību, pieredzi un interesi, kas ir rezultējusies ar iespēju cilvēkiem sniegt milzīgu izaugsmi, dziedināšanu un apziņas paplašinājumu. 

Pirms 12 gadiem, Santi uzsāka ceļojumu savā iekšējā pasaulē caur saviem psihes dziļumiem, pētot ezotēriskās filosofijas novirzienu. Šī izpēte viņu noveda pie Tao Te Ching un Junga psiholoģijas mācībām, kas vēl joprojām ir pamats darbā ar cilvēkiem. 

Kļūstot par sertificētu elpošanas pasniedzēju, Santi vēl vairāk sāka pētīt cilvēka potenciālu saistībā ar nervu sistēmas stāvokli, kas viņu aizveda Polivagālās teorijas mācībās.

Pēc gadiem ilga darba gan ar fizisko, gan smalkajiem ķermeņiem, iekļaujot apzinātu elpošanu un traumas fizioloģiju, Santi izstrādāja programmu "Somatic Alignment Process". 
Praksē tiek integrēts darbs ar enerģiju, elpošanas praksēm un Somatic De-armouring, kura pamatā ir nervu sistēmas regulēšana, kas atjauno cilvēka saikni ar viņa pašdziedināšanās iespējām, ļaujot atbrīvoties no pagātnes neveslīgajiem paterniem, tādā veidā dodot iespēju pieredzēt Tagadni jaunā plašumā.  

Pēdējo 10 gadu laikā Santi ir vadījis apmācības tādās valstīs kā Austrālijā, Indonēzijā, Kolumbijā, Vācijā un Maltā, palīdzot simtiem cilvēku pārvarēt savas traumatiskās pieredzes stāstus un atbrīvojot tos caur ķermeni. 

Pateicoties savām zināšanām Polivagaljā teorijā un nervu sistēmas regulēšanā, kā arī ņemot vērā Santi plašo pieredzi darbā ar cilvēkiem, viņš palīdz cilvēkiem attīstīt dziļāku izpratni par prāta un ķermeņa saikni, kas savukārt palīdz veidot jēgpilnāku sevis apzināšanos, esot veselumā starp ķermeni, prātu un Dvēseli. 

Par Santi apziņas plašumu nav iespējams uzrakstīt. To nav iespējams aprakstīt. 
Manā izpratnē Santi ir vienkārši katram jāsajūt un jāiepazīst pašam, tapēc, tāpēc droši sajūti to ko dara Satni caur viņa mājas lapu un Instagram kontu. 

Iepazīsties ar Santi šeit

Santi Instagram konts

PAR APMĀCĪBU PROCESU

 • Apmācības notiks no 16.-21. Maijam un no 7.-12. Novembrim, 2024
  no plkst. 8:30 līdz 17:30  RĪGĀ
  Apmācības notiks 5 dienas, 1 diena būs atvēlēta atpūtai un integrācijai
 • Plašāku apmācību aprakstu lasi šeit
 • Pieteikšanās anketu meklē šeit
 • Pēc pieteikuma aizpildīšanas un apstiprināšanas no Santi puses, Tev tiks nosūtīta precīza adrese un tālākā apmācību informācija
 • Vegānās un bezglutēna uztura pusdienas tiks nodrošinātas
 • Iekļauts viss nepieciešamais apmācību aprīkojums, kā arī izdales materiāli
 • Apmācības notiks angļu valodā
 • Apmācību maksa 1400 eur.
  Ir pieejams dalīts maksājuma plāns. 

Ja Tev rodas jautājumi vai caur sarunu vēlies izprast, vai šīs apmācības ir Tev, tad droši sazinies ar mani t.nr. 26632855

PIETEIKŠANĀS ANKETA